КАР'ЄРА

Якщо Ви бажаєте почати кар'єру в сфері туризму - ми будемо раді, якщо Ви до нас долучитесь. Персонал компанії налічує понад 1000 кваліфікованих співробітників.

Для співробітників на будь-яку посаду ми надаємо європейску програму навчання на посаду.

На даний момент актуальні такі посади: менеджер по роботі з клієнтами, туристичний агент, відповідальний за проведення рейсу.

Звертаємо Вашу увагу, що на посаду "відповідальний за проведення рейсу" допускаються лише особи, що досягли 18-річного віку. Інші посади компанії доступні з 14 років. Працевлаштування підлітків, віком від 14 до 18 років відбувається згідно з трудовим Кодексом України. Оскільки компанія є 100% українською - вона не зобов'язана керуватись законами ЄС та інших держав, в яких може перебувати співробітник.

Якщо співробітник перебуває за кордоном за своєю посадою - умови праці вказуються в контракті, в такому випадку компанія та співробітник керуються чинним законодавством України та країни, де перебуває працівник компанії.

Звертаємо Вашу увагу, що резюме для працевлаштування є обов'язковим і має єдиний зразок для будь-якої посади. Зразок резюме наведено нижче.

Після заповнення даного файлу-надішліть його на пошту travelup.ukr@gmail.com з темою листа резюме на посаду (вкажіть посаду). Якщо тема листа не співпадатиме-компанія може його не розглянути. Якщо будь-якої інформації не вистачатиме-компанія повідомить Вас про це у письмовій формі через електронну адресу, з якої Ви надіслали резюме.