Правила компанії та дочірніх підприємств

Звертаємо вашу увагу, що під час поїздки на певній території діють закони країни, на якій перебуває автобус, а співробітники компанії мають право вимагати дотримання цих законів. У випадку невиконання-компанія має право відсторонити пасажира від поїздки.

Незалежно від країни перебування якщо пасажир несе загрозу виконанню рейсу-компанія має право зняти пасажира з рейсу. До прояву небезпеки належить: дебош, ненормативна лексика, порушення правил безпеки та законів, чинних на території певної держави.

Незалежно від країни перебування, у випадку перебування пасажира у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, компанія має право відмовити такому пасажирові у наданні транспортних або туристичних послуг.

Незалежно від країни перебування, у салоні автобуса компанії та партнерів категорично заборонено розпиття алкогольних напоїв, в тому числі придбаних у автобусі. У випадку порушення даного правила-співробітники компанії мають право відібрати напої, але по закінченню поїздки обов'язково повернути.

Компанія може зняти пасажира з рейсу у випадку невиконання правил безпеки або вказівок екіпажу, членами якого є екскурсовод, водій, супроводжуючий тощо. 

Наша компанія пропонує Вам різні додаткові послуги, які можна замовити лише через колл-центр.

Звертаємо Вашу увагу, що ваучер не є активним до його підтвердження. Підтвердити тур Ви можете у нашому чат-боті в Телеграм, або через колл-центр. Натисніть тут, щоб перейти до чат-боту. Щоб підтвердити поїздку через чат-бот, виконайте наступні дії:

  1. Оберіть мову

  2. Оберіть тему "Реєстрація на тур"

  3. Введіть номер туру

  4. Отримайте повідомлення впродовж 1 хвилини про успішну або не успішну реєстрацію. При посадці в автобус-на вимогу покажіть дане повідомлення.